Перейти к содержимому

Форумы украинского города

Фотография
- - - - -

Пиво чи горілка? Sink the Bismarck!

В теме одно сообщение

#1 Синграфист

Синграфист

Пользователь

• Пользователи
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 06 Март 2021 - 09:29

Як відомо, великий німецький канцлер Отто фон Бісмарк був великим любителем жінок, карт і вина. А от пива не любив зовсім! І ось, знаючи це, компанія BrewDog в 2010 році випустила сорокоградусне пиво «Sink the Bismarck!». Подробиці тут

Bismarck4.jpgДюссельдорф. Пам'ятник Бісмарку. На дворі +32.

#2 Синграфист

Синграфист

Пользователь

• Пользователи
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 10 Март 2021 - 18:56

Як відомо Т.Г. Шевченко прийшов у цей світ 9-го березня 1814р, а покинув його 10-го березня 1861р.

Тобто, сьогодні виповнилось 160 років з дня його смерті. А до чого тут пиво, спитаєте ви.

Чи знаєте ви, яке пиво полюбляв Тарас Григорович? Ось ця марка - англійський портер «Браунстут Берклей Перкенс і компанія».

Він сам свідчить про це у своєму оповіданні:

«Може пан чого потребують, то я все зараз панові можу постачити, – додав шинкар, лукаво посміхаючись.
– Добре, – сказав я. – Так ти кажеш, що все дістанеш, чого тілько забажаю?
– Дістану все, – відповів він, не запинаючись.
– Ти знаєш анґлійський портер під назвою «Браунстут, Берклєй, Перкенс і компанія»? Добудь мені одну пляшку, – сказав я задоволений з себе.
– 3араз, – сказав шинкар і зник за дверима.
– Ну, – подумав я – хай пошукає. Тепер цього вражого продукту й у самій столиці не дістанеш, не те що в Білій Церкві.
Не встиг я так подумати, як з’явився мій шинкар з пляшкою справжнього Браунстуту.
– Скажи мені правду, – звернувся я до шинкаря – яким чином опинився анґлійський портер у вашій Білій Церкві?
– Через наше місто – відповів шинкар – возять із Севастополя полонених аглицьких лордів, ото ми й держимо про них портер».

Ответить

Поддержка info@sd.ua :: Просмотр новых сообщений