Перейти к содержимому

Форумы украинского города

Фотография

Пересувати чи не пересувати гору? Ось в чому питання!

Сообщений в теме: 3

#1 Синграфист

Синграфист

Пользователь

• Пользователи
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2021 - 10:23

Сьогодні вранці, виходячи з придбаним «хлібом насущним» (три курячих філе, хліб, молоко, ряжанка, бринза – усього на 218 грн), зіткнувся із жінкою, яка стояла на вході до супермаркету. «Допоможіть чим можете!» - казала вона всім, хто входив і виходив з магазину. З трьох сотень гривень, що до цього були в мене в гаманці, ще залишався якийсь дріб’язок. На в жінці висіла прозора скринька для пожертв і ще щось схожене на беджик. Люди, що проходили поз неї, або мовчки зиркали, або відводили погляд. Ця жінка з’явилася тут ще до Різдва. Судячи з того, що грошей в скринці було не багато, допомога може й спізнитися. Я кілька разів до цього кидав до тієї скриньки гроші, звичайно якийсь дріб’язок. Ні, себе я не вважаю жадібнім, але каюсь, якась скаредність таки в мене є! От і зараз, трохи повагавшись, спитав в жінки – «Кому потрібна допомога?». «Марії» - відповіла вона. «Я буду молитись за неї» - пообіцяв я. «Хай Бог спасає вас!» - донеслось мені навздогін. Не знаю як в кого, а в мені живуть дві особистості – скептик і антискептик. А я виходить – третій серед них, виступаю ролі рефері. І ось ця трійця – «прокурор», «адвокат» і я – «суддя», почали змагання.
Прокурор:

• Скільки зараз розвелось професійних жебраків та збирачив податку з «лохів», крок не ступиш, тільки й чути – «Подайте Христа ради!», а потім або проп’є твою «пожертву», або віддасть «сутенеру».

Адвокат:

• Згоден, трапляются такі випадки, але звідкіля ти знаєш, хто зараз перед тобою, може це не жебрак в тебе просить милостиню, а сам Бог – Ісус Христос?

Суддя:

• Так-так, пам’ятаю: «Це вам нагорода, бо голодного Мене ви нагодували, а спраглого напоїли. Перехожому Мені дали притулок, нагого вдягнули, хворого доглядали, а коли Я був у в’язниці, ви прийшли провідати Мене». Отже треба було дати грошей.

Прокурор:

• Почекайте! А скільки за останній рік померло від раку і ковіду відомих і далеко не бідних людей? Ці люди просто купалися в грошах!

Адвокат:

• Гаразд, якщо жалко грошей, то треба з вірою помолитися за Марію!

Суддя:

• Так-так, пам’ятаю: «Коли будете мати віру, як гірчичне зерно, скажете цій горі: Перейди звідси туди! - і вона перейде; і нічого не буде для вас неможливого…І все, що попросите в молитві з вірою, - одержите». Отже треба мені помолитися за одужання.

А зараз, дорогенькі і любі мої, я відкидаю геть всяку «художню» літературщину і графоманію. Все, що я тільки що тут написав, дійсно трапилось кілька годин тому біля супермаркета «Сільпо». Можливо не всі з вас є віруючими, але можливо хтось таки бачив фільм Лунгіна «Острів». Давайте разом прочитаймо цю молитву:
Владико Вседержителю, Святий Царю, караючий і не умерщвляючий, зтверждуючий низпадаючих, і возводящий низвержених, тілесні людей скорботи виправляючий і, молимося Тобі, Боже наш, рабу Твою Марію потерпаючу від немочі відвідай милістю Твоєю, прости їй всякі гріхи вільні й мимовільні. Єй, Господи, лікарську Твою силу з неба пошли, доторкнися тіла, згаси огневицю, приборкай пристрасть і всяку хворобу таящуюся, буди лікар рабі Твоїй Марії, зведи її від одру хвороби, і від ложа озлоблення цілу і доконану, даруй її Церкві Твоїй благоугождаючу і творящу волю Твою, Твоє бо є, єже милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо. Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків, амінь!

З власного досвіду знаю, що знайдуться ті, хто скажуть - «мужик, ти брєдиш». Але я також з власного досвіду знаю, що Бог таки в скрутні для нас часи відкликається на наші зойки і допомагає нам. Амінь!

P.S

всеж таки я повернувся і кинув у скриньку для пожертв аж цілих 5 грн. А коли прийшо в додому раптом почув по FM радіо заклик надсилати гроші через Приват банк на рахунок "Таблеточки" на лікування онкохворих дітей, ну і зробив щомісячний внесок. Мені здається, що це не жінка і не FM радіо звертались до мене, і скоріш за все, допомога була потрібна в першу чергу не їм, а моїй душі.

Як ви гадаєте?

#2 Ratio

Ratio

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 15 821 сообщений

Отправлено 20 Февраль 2021 - 23:58

Як ви гадаєте?

Що саме вас непокоїть?

#3 Синграфист

Синграфист

Пользователь

• Пользователи
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 21 Февраль 2021 - 09:49

Що саме вас непокоїть?

Мене непокоїть що ми, не впізнаємо в спраглих, хворих, знедолених і ув'язнених Христа.

І як нам знати, чи наша "доброта" завжди справжня доброта?

Як би наша віра була б хоч з "гірчичне зернятко", то по нашій молитві хвора людина одразу б

одужала.

Часто ми бажаємо хворому одуження, а треба "зцілення" душі і тіла. Погано коли душа прагне

одного, а тіло іншого. Від цього і всі наші хвороби.

#4 Ratio

Ratio

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 15 821 сообщений

Отправлено 21 Февраль 2021 - 15:49

Мене непокоїть що ми, не впізнаємо в спраглих, хворих, знедолених і ув'язнених Христа.

І як нам знати, чи наша "доброта" завжди справжня доброта?

Як би наша віра була б хоч з "гірчичне зернятко", то по нашій молитві хвора людина одразу б

одужала.

Часто ми бажаємо хворому одуження, а треба "зцілення" душі і тіла. Погано коли душа прагне

одного, а тіло іншого. Від цього і всі наші хвороби.

Sic!

Ответить

Поддержка info@sd.ua :: Просмотр новых сообщений