Перейти к содержимому

Форумы украинского города

Фотография

Монетизация субсидий и льгот

Сообщений в теме: 15

#1 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2020 - 20:18

С октября прошлого года началась монетизация льгот и субсидий.

УПСЗН начисляет денежную сумму для субсидий (льгот) за определённый период, перечисляет их на личный счет субсидианта в ОШАДБАНК, а тот перечисляет их коммунальным предприятиям. Вроде бы неплохо, но если есть задолженности по лицевому счету за предыдущие года (в моем случае за 90-е, которые от прошлых жильцов осталась), то ОЩАД тупо погашает те старые долги и создает "свежие".

Уверен, что мой случай не единственный. Как с этим бороться? ОЩАД свою вину отрицает, хотя по идет списание средств не по назначению.

#2 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2020 - 21:04

УПСЗН начисляет денежную сумму для субсидий (льгот) за определённый период, перечисляет их на личный счет субсидианта в ОШАДБАНК, а тот перечисляет их коммунальным предприятиям. Вроде бы неплохо, но если есть задолженности по лицевому счету за предыдущие года (в моем случае за 90-е, которые от прошлых жильцов осталась), то ОЩАД тупо погашает те старые долги и создает "свежие".

Уверен, что мой случай не единственный. Как с этим бороться? ОЩАД свою вину отрицает, хотя по идет списание средств не по назначению.

1. А разве в квитанции не указывают месяц оплаты? В Приватбанке указывают.

2. Уплатив старый долг Вы, наверное, лишаетесь права на исковую давность, т. признаЁте свой долг?

#3 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2020 - 21:32

1. А разве в квитанции не указывают месяц оплаты? В Приватбанке указывают.

2. Уплатив старый долг Вы, наверное, лишаетесь права на исковую давность, т. признаЁте свой долг?

деньги перечисляю не я, а ОЩАДБАНК, типа как от меня. Самое интересное, что электрики и газовики долг списали после обращения, а СТКЕ и СВІТАНОК не списали. Для СТКЕ суд в 2014 году отказал в решении на судовий наказ.

http://skrinshoter.r...040220/02EY2F91

Сообщение отредактировал morjak: 04 Февраль 2020 - 21:32

#4 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 04 Февраль 2020 - 21:36

Я тут заяву в ОЩАД написал.

АТ "Ощадбанк"

від: хххх

ххххххх

ххххххх

Заява
(про переведення коштів не за фінансовим призначенням)

Я являюся пільговиком. Щомісяця УПСЗН перераховує на мій рахунок кошти для виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Ці кошти мають фінансове призначення: оплата житлово-комунальних послуг за той період, за який вони нараховані. Ці кошти не призначені для погашення заборгованості за інші періоди, за які виникла ця заборгованість за надані послуги.

В законодавстві України не вказано право або обов'язок АТ "Ощадбанку", що кошті для виплати пільг  які нараховані за відповідний період використовувати для погашення боргів, які виникли за попередні розрахункові періоди, оскільки згідно із законодавством ці борги можуть бути добровільно оплачені особисто мною або стягнути з мене за рішенням суду.

В моєму особистому кабінеті відображається розділ "сума для сплати за місяць", тобто АТ" Ощадбанку" відома сума для сплати за місяць за комунальні послуги і відоме фінансове призначення коштів, які приходять на мій рахунок.

У грудні 2019 року АТ "Ощадбанк" використав мої кошти призначені для оплати пільг за листопад, грудень місяць не за фінансовим призначенням і перерахував їх для оплати послуг, які приймали попередні мешканці квартири у 90-х роках минулого століття. Вдруге наголошую, що АТ "Ощадбанк" не має права мої кошти призначені для оплати пільг за відповідний період перераховувати для погашення боргів невідомих людей, які у 20-му столітті проживали у житловому приміщенні і у якому я мешкаю зараз.

Крим того, у зв'язку із використанням коштів не за цільовим призначенням АТ "Ощадбанк" не оплачує пільги за послуги, які нараховані іншими постачальниками послуг. Згідно законодавства я не зобов'язаний оплачувати рахунки за комунальні послуги в повному обсягу, як що я не отримую виплату пільг у готівковій формі.  Таким чином я із-за неправомірних дій АТ "Ощадбанку" придбав статус боржника у інших шістьох постачальників комунальних послуг. Мені нанесена моральна шкода. Мені нанесена матеріальна шкода.

Виклавши вищесказане, вимагаю:

1. Повернути на мій рахунок пільговика кошти, які неправомірно були перераховані АТ "ОЩАДБАНК" не за призначенням.
  2. В подальшому перерахування коштів за послуги (витрати) з мого рахунку пільговика здійснювати за цільовим призначенням, а саме кошті, які  надійшли за відповідний місяць сплачувати за послуги, які були надані у тому же місяці, а не для погашати боргів, які виникли за попередні періоди.
  3. Надати відомості про реквізит "призначення платежу", з переказів коштів, які надійшли з мого рахунку пільговика до рахунку постачальника послуг у жовтні, листопаді, грудні 2019 року і січні 2020 року.
  4. Надати відомості про реквізит "призначення платежу", з переказів, які були вказані в реквізитах платежів при находженні коштів на мій рахунок пільговика від УПСЗН

У зв'язку із тим, що порушене у заяві питання не вимагає додаткового часу для розгляду, у відповідності до законодавства України вимагаю розглянути заяву в установлений законодавством строк 14 діб, надати письмову, юридично обґрунтовану відповідь і надіслати її за моїм місцем проживання.

30 січня 2020 року

• KWP это нравится

#5 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2020 - 17:36

Можно получить сумму субсидии наличными и уплатить самому, указав месяц, за который производится оплата?

#6 Vetalboss

Vetalboss

Пользователь

• Пользователи
  • Pip
  • 12 сообщений

Отправлено 05 Февраль 2020 - 18:45

ОЩАД свою вину отрицает, хотя по идет списание средств не по назначению.

Я бы на месте ОЩАДа, тоже бы все отрицал т..к это считайте посредник между вами, предприятием которое предоставляет вам услугу и УПСЗН. Заява на ОЩАД ничего не даст т..к банк выполняет те документы и решения суда которые ему дали. Вообщем вам нужно обжаловать в суде долги и тогда все будет ОК. 

#7 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2020 - 03:49

Я бы на месте ОЩАДа, тоже бы все отрицал т..к это считайте посредник между вами, предприятием которое предоставляет вам услугу и УПСЗН. Заява на ОЩАД ничего не даст т..к банк выполняет те документы и решения суда которые ему дали. Вообщем вам нужно обжаловать в суде долги и тогда все будет ОК. 

Приватбанк такой же посредник, но при перечислении указывает в квитанции месяц (последний), за который производится оплата.

#8 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2020 - 00:55

Сообщайте, пожалуйста, о дальнейшем развитии этой интересной ситуации.

#9 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2020 - 01:01

Для СТКЕ суд в 2014 году отказал в решении на судовий наказ.

А после отмены судебного приказа СТКЭ не подавало исковое заявление в суд?

Сообщение отредактировал KWP: 07 Февраль 2020 - 01:10

#10 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2020 - 17:15

Может, есть смысл обратиться в Минсоцполитики в соответствии со следующим:

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"  http://zakon.rada.go...gi?nreg=848-95-

Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

100. Житлова субсидія на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, а також житлово-комунальних послуг, витрат на оплату комунальних послуг та управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання, надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору (далі - рахунок для виплати житлових субсидій).

Можно по электронной почте:  zvernennya@mlsp.gov.ua

Сообщение отредактировал KWP: 07 Февраль 2020 - 17:26

#11 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2020 - 21:22

Я бы на месте ОЩАДа, тоже бы все отрицал т..к это считайте посредник между вами, предприятием которое предоставляет вам услугу и УПСЗН. Заява на ОЩАД ничего не даст т..к банк выполняет те документы и решения суда которые ему дали. Вообщем вам нужно обжаловать в суде долги и тогда все будет О

ОЩАД и так включает дурака. Фишка в том, что:

1. В реквизитах платежа, который пришел на мой счет есть призначення месяц, за который нарахована субсидия, льгота)

2. У ОЩАДА есть ежемесячные нарахованые суммы, которые выставлены для оплаты.

3. По закону у ОШАДА есть очередь проплаты, но нет права списывать деньги не по назначению.

4. Для того, что бы подать в суд, нужна законная претензия и незаконный отказ.

Эта проблема с ОЩАДОМ по глобальности примерно такая же, как незаконная квитанция за транспортировку газа

==========

ОЩАД это искусственно созданный и ненужный посредник между мной и УПСЗН и коммунальщиками.

#12 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2020 - 21:28

ОЩАД и так включает дурака. Фишка в том, что:

1. В реквизитах платежа, который пришел на мой счет есть призначення месяц, за который нарахована субсидия, льгота)

2. У ОЩАДА есть ежемесячные нарахованые суммы, которые выставлены для оплаты.

3. По закону у ОШАДА есть очередь проплаты, но нет права списывать деньги не по назначению.

4. Для того, что бы подать в суд, нужна законная претензия и незаконный отказ.

Эта проблема с ОЩАДОМ по глобальности примерно такая же, как незаконная квитанция за транспортировку газа

==========

ОЩАД это искусственно созданный и ненужный посредник между мной и УПСЗН и коммунальщиками.

А не вина ли в этом жилищно-коммунальных предприятий, а не АТ "Ощадбанк"?

#13 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2020 - 21:31

Кабмин изменил порядок выплаты субсидий: льготники могут самостоятельно выбирать банк для получения выплат
перечень банков, в которых украинцы могут получать монетизированы субсидии, сообщила пресс-служба Министерства социальной политики.

Раньше такие счета открывали только в "Ощадбанке", сейчас перечень увеличили до 34 уполномоченных финансовых учреждений. Монетизированные льготы можно получить в таких банках:

АО "Укрэксимбанк"
АО "Ощадбанк"
ПАО КБ "ПРИВАТБАНК"
ПАО АБ "Укргазбанк"
ПАО "УКРСОЦБАНК"
ПАО "Райффайзен Банк Аваль"
ПАО "КРЕДОБАНК"
ПАО "УкрСиббанк"
ПАО "Идея Банк"
ПАО "КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК"
ПАО "ПИРЕУС БАНК МКБ"
ПАО "АЛЬФА-БАНК"
ПАО "ОТП Банк"
ПАО "Банк Альянс"
ПАО АКБ "Львов"
ПАО АКБ "ИНДУСТРИАЛБАНК"
ПАО "МТБ БАНК"
ПАО АБ "ПИВДЕННЫЙ"
ПАО "Полтава-банк"
ПАО "ПЕРВЫЙ УКРАИНСКИЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ БАНК"
ПАО "ВОСТОЧНО - УКРАИНСКИЙ БАНК "ГРАНТ"
ПАО "МЕГАБАНК"
ПАО "СКАЙ БАНК"
ПАО "Юнекс Банк"
ПАО "Коммерческий Индустриальный Банк"
ПАО "Универсал Банк"
ПАО "БАНК КРЕДИТ ДНЕПР"
ПАО "АКБ "РАДАБАНК"
ПАО "БАНК ВОСТОК"
ПАО "Банк инвестиций и сбережений"
ПАО "АКБ "КОНКОРД"
ПАО "МОТОР-БАНК"
ПАО "КБ "АККОРДБАНК"
ПАО "КРИСТАЛБАНК" Больше читайте здесь: https://tsn.ua/ru/gr...iy-1397649.html

#14 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2020 - 21:33

Написал заяву в УПСЗН                                            

Управління праці та соціального захисту населення
ххххххх
ххххххх
ххххххх

Заява
(про використання коштів не за фінансовим призначенням)

Я являюся пільговиком (отримувачем субсидії). 
УПСЗН кожний місяць розраховує  розмір коштів для оплати пільг і надсилає їх до АТ "Ощадбанку" на мій рахунок пільговика (отримувача субсидії). Ці кошти мають фінансове призначення оплата пільг (субсидий) за період, за який вони нараховані. 
При переведенні коштів з УПСЗН до АТ "Ощадбанку" на мій рахунок для оплати пільг, згідно УКАЗІВОК щодо заповнення реквізитів розрахункових документів та їх реєстрів Додаток 9 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті (у редакції постанови Правління Національного банку України 06.11.2019  № 127) у реквізиті "Призначення платежу" повинна бути вказана мета платежу.  
У листопаді і грудні 2019 року АТ "Ощадбанк" використав мої кошти, які нараховані за жовтень, листопад, грудень 2019 року з мого рахунку пільговика не за фінансовим призначенням і перерахував їх для оплати послуг за інші місяці. 
Крім того, у зв'язку із використанням коштів не за цільовим призначенням АТ "Ощадбанк" не оплачує пільги (субсидії), які нараховані іншими постачальниками послуг. Згідно законодавства я не зобов'язаний оплачувати рахунки за комунальні послуги в повному обсягу, як що я не отримую виплату пільг (субсидії) у готівковій формі.  Таким чином я із-за неправомірних дій АТ "Ощадбанку" придбав статус боржника у інших шістьох постачальників комунальних послуг. 
Виклавши вищесказане, вимагаю:
1. Надати відомості, які були вказані у реквізитів "призначення платежу" на мій рахунок  у жовтні, листопаді, грудні 2019 р. і січні 2020 р.
2. При переведенні коштів для оплати пільг до АТ "Ощадбанк"  на мій  рахунок згідно законодавства зазначати у реквізиті "Призначення платежу" період, за який нарахований та призначений платіж. 
У разі відмови виконати мої вимоги прошу в установлений законодавством строк надати письмову, юридично обґрунтовану відповідь і надіслати її за моїм місцем проживання.

30 січня 2020 року

• KWP это нравится

#15 morjak

morjak

Участник

• Пользователи
  • PipPip
  • 315 сообщений

Отправлено 10 Февраль 2020 - 21:54

А не вина ли в этом жилищно-коммунальных предприятий, а не АТ "Ощадбанк"?

Нет. Вины предприятий нет. Они подают сумму начисленную за последний расчетный период и потом подают общую сумму. В платежах всегда указывается цель платежа. При оплате коммунальных услуг в цели платежа как правило пишется " за такой-то месяц", или " погашение задолженности"

#16 KWP

KWP

Почетный камрад

• Пользователи
  • PipPipPipPipPip
  • 36 512 сообщений

Отправлено 10 Февраль 2020 - 22:47

Что-то я не пойму.

1. Вы пишите:

Нет. Вины предприятий нет. Они подают сумму начисленную за последний расчетный период и потом подают общую сумму. В платежах всегда указывается цель платежа. При оплате коммунальных услуг в цели платежа как правило пишется " за такой-то месяц", или " погашение задолженности"

2.Если в квитанции, которую выписывает банк, указан месяц, за который производится перечисление, а предприятие зачисляет эти деньги за месяц пятилетней давности, то почему "Вины предприятия нет"?

Ответить

Поддержка info@sd.ua :: Просмотр новых сообщений